SPALVŲ PALETĖS

RELIUS ® Colour Library

RELIUS spalvų paletė COLOR-LIBRARY – tai puiki spalvų vizualizacijos priemonė, skirta universaliam  naudojimui, tokių kaip vidaus dažams, fasado dažams, tinkams. Kolekcijoje sukurta ir pateikta 1050 kruopščiai atrinktų spalvų atspalvių, joje galima rasti norimą spalvą kiekvienam stiliui.

RELIUS ® Classic & Design

RELIUS A1 Classic & Design spalvų atspalvių kolekcija yra orientuota į klasikos spalvų ir atspalvių gerbėjus, skirta naudoti fasaduose. Šiuo tikslu Classic 200 paletės skyriuje, pristatomos nesenstančios, gražios ir klasikinės spalvos. Paletės skyriaus Dizainas siūlo 185 spalvas optimaliam modernios architektūros dizainui. Visi spalvų atspalviai kruopščiai atrinkti ir suderinti.

RELIUS ® Holzlasuren

RELIUS HOLZLASUREN paletė apima klasikinius medžio atspalvius ir modernius atspalvius su perlų efektu. Taip pat pateikiamas šviesaus ąžuolo spalvos atvaizdas, ant skirtingų medienos rūšių. RELIUS savo asortimente turi tinkamą medienos apsaugos produktą visoms reikmėms ir reikalavimams. Vandens arba tirpiklio pagrindu, skaidrus arba nepermatomas, skirtas lauko ir vidaus darbams. Šioje paletėje esančias spalvas galima realizuoti su šiais gaminiais: HYDRO-UV IMPRÄGNIERLASUR, HYDRO-UV FLÄCHENLASUR, HYDRO-UV PERLLASUR, HYDRO TOP HOLZFARBE, IMPRÄGNIERLASUR, WETTERSCHUTZLASUR, FENSTERLASUR

RELIUS ® MATT IST TREND

Matinės RELIUS spalvos suteikia sienoms, luboms, turėklams, durims ir baldams visiškai naują išvaizdą. RELIUS spalvų paletė MATT IST TREND  – tai į praktiškumą orientuota spalvų linija su 48 kruopščiai atrinktais ir suderintais spalvų tonais. RELIUS MATT IST TREND, suskirstytas į 3 spalvų pasaulius, kurių kiekvienas turi 12 spalvų atspalvių. Paletė papildyta ketvirtu spalvų pasauliu, kuris perima elegantiškus baltus tonus ir taip pat reprezentuoja 12 puikiai suderintų atspalvių.

RELIUS ® HYDRO-UV PERLLASUR

Vandens pagrindu pagaminta šilko matine, impregnuojančia glazūra RELIUS HYDRO-UV PEARLLASUR visiems mediniams paviršiams. Patrauklūs glazūros efektai su seno medžio charakteriu ir švelniu perlamutru.  RELIUS HYDRO-UV PEARLLASUR spalvų atspalvių paletėje yra aštuoni kruopščiai atrinkti, patrauklūs atspalviai.

RELIUS ® spalvų paletė

RELIUS spalvos

Spalvos daro įtaką mums, žmonėms. Jos gali sukelti nuotaikas ir jausmus.
Tam tikros spalvos primena ypatingus potyrius, nes optinė atmintis
susieja akimirkos spalvas su šios akimirkos pojūčiais.
RELIUS spalvų kolekcijos perima šiuos jausmus ir siūlo nuotykių kelionę
per spalvingą spalvų pasaulį. Kolekcijos siūlo daugybę dizaino variantų
Jūsų fantazijai ir poreikiams.

Daugiau informacijos apie dažus, spalvas ir atspalvius suteiks mūsų profesionalūs konsultantai.

SUSISIEKTI: +370 674 71828

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.