Apie mus

Rekesa – dažų kokybė, kokios kitur nerasite.

Įmonė, kuri 1998 metais buvo reorganizuota į UAB Rekesa, savo veiklą dažų pardavimo srityje pradėjo nuo 1993 metų. Rekesa visada orientavosi į tą rinkos segmentą, kuriame svarbiausia yra aukšta kokybė. Todėl įmonė prekiauja tik labiausiai pasaulyje pripažintais produktais, tokiais, kurie gali patenkinti išrankiausią klientą.

UAB Rekesa dažais prekiauja ne tik savo parduotuvėse KAUNE ir VILNIUJE, bet daugumoje prekybinių centrų visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba patyrę profesionalai, kurie gali suteikti kompleksišką savo srities konsultaciją.

Dviejų šimtmečių istoriją turintys „ The Sherwin – Williams“ dazai

 

„The Sherwin – Williams“ – tai jau neatskiriama Amerikos istorijos dalis. Kurianti, gaminanti ir parduodanti įvairiausius pačios aukščiausios kokybės dažus ir gruntą kompanija buvo įkurta dar 1866 metais.

33 000 darbuotojų, 34 fabrikai, daugiau nei 70 jų produkcija prekiaujančių šalių ir 50 prekių ženklų – išties įspūdingi skaičiai. Šios kompanijos dažai neapsiriboja vien tik architektūriniais elementais – „The Sherwin – Williams“ dažais dažomi lėktuvai (karo lėktuvai Amerikoje dažomi tik šiais dažais), laivai, net ir garsieji „Formulės-1“ bolidai gruntuojami „The Sherwin – Williams“ medžiagomis. Be to, šiems gamintojams priklauso dar vienas dažų pramonės išradimas – būtent „The Sherwin – Williams“ kompanija pirmoji savo pirkėjams pateikė dažus hermetiškoje pakuotėje.

 

Svarbiausia – ekologija

Galima drąsiai teigti, kad nei viena dažus gaminanti įmonė neskiria tiek daug dėmesio ekologijos idėjoms kaip „The Sherwin – Williams“. Jos dėmesys ir rūpestis chemijos pramonės daromu neigiamu poveikiu aplinkai ir žmonių sveikatai skatina ir kitus gamintojus kuriant savo produktus naudoti vis mažiau pavojingų medžiagų.

 

Kompanijos pasididžiavimas – tai unikalios technologijos, kuriomis siekiama iki minimumo sumažinti kintamų organinių junginių koncentraciją. „The Sherwin – Williams“ produkcija yra ekologiška, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus ir žymima „Green Sure“ ženklu. Koncernas gamina produktus net viršydamas JAV aplinkosaugos standartų reikalavimus, o šios šalies standartai yra itin griežti. Šių produktų neigiamas poveikis aplinkai – visiškai minimalus, o tokio ekologiškų gaminių asortimento neturi jokia kita gaminanti dažus įmonė.

UAB Rekesa – įgaliotas The Sherwin-Williams platintojas Lietuvoje.

RSS
Follow by Email
YouTube