„SHERWIN WILLIAMS“ dažai – ekologija ir kokybė šimtmečiui

JAV koncerno „SHERWIN WILLIAMS“ dažai – išrankiausiam klientui. Tai dažai, kuriais nudažyta Laisvės statula Niujorke, Aukso vartų tiltas San Franciske bei Baltieji rūmai Vašingtone.

JAV koncernas „SHERWIN WILLIAMS“ – visame pasaulyje pripažintas dažų gamintojas. Koncernas naudoja unikalias technologijas, leidžiančias pasiekti itin aukštą kokybę. Itin didelį dėmesį gamintojas skiria ekologijai – koncernas gamina produktus net viršydamas JAV aplinkosaugos standartų reikalavimus, o JAV šie standartai yra itin griežti. Tokių produktų neigiamas poveikis aplinkai – visiškai minimalus, tokio ekologiškų gaminių asortimento neturi jokia dažų gamybos kompanija pasaulyje.

„SHERWIN WILLIAMS“ koncernas – tai jau beveik pusantro šimto metų istorija, įmonė įkurta 1866 metais. Koncernas gamina ir parduoda aukščiausios kokybės dažus bei gruntus visuose pasaulio kontinentuose. Koncerno gaminiais prekiaujama daugiau nei 70 šalių, jam priklauso daugiau nei 50 prekių ženklų visame pasaulyje. Čia dirba daugiau kaip 33 000 darbuotojų.

„SHERWIN WILLIAMS“ dažai yra labai ekonomiški dėl labai gero dengiamumo. Jais užtenka nutepti vieną itin ploną sluoksnį. Beveik visi jie yra akriliniai, tad labai gerai sukimba su danga. Todėl jie yra elastingi ir ilgai laiko, juos galima naudoti dažyti bet kokiems paviršiams – akmeniniam fasadui, plytoms, medžiui, metalui.

Dauguma šių dažų yra tiksotropiniai – tai reiškia, kad jie nenuteka ir savaime išsilygina. Tokie dažai yra „protingi“ – patys išsilygina ir paslepia klaidas. Europoje gaminami dažai paprastai yra tiršti, atrodo kaip želė. „SHERWIN WILLIAMS“ dažai yra gana skysti ir geriau padengia paviršių, be to, jų nereikia ilgai maišyti prieš naudojant. Su jais patogu ir malonu dirbti, be to, nereikia būti profesionalu, norint gražiai nudažyti paviršių.

Koncernui „SHERWIN WILLIAMS“ priklausanti „Minwax“ kompanija gamina daugybę išskirtinių lakų ir kitų produktų. Šios kompanijos gaminiai buvo naudoti apsaugoti ypač didelės istorinės vertės objektai. Tarp jų – garsioji Kleopatros adata, egiptietiškas obeliskas, stovintis Niujorko Centriniame parke. Tam obeliskui jau buvo tūkstančiai metų, kai jis buvo atgabentas į Niujorką. Jam apsaugoti buvo pasikviesti į pagalbą „Minwax“ kompanijos specialistai. Jie tam specialiai sukūrė skysto parafino turintį vašką, kuris įsiskverbė į akmenį ir apsaugojo jį nuo irimo. „Minwax“ gamina didžiulį asortimentą produktų, kurie pasižymi išskirtine kokybe.

DTM gruntai naudojami pramoniniams objektams, laivams, lėktuvams, „Formulės“ bolidams gruntuoti.

„Thompson Water Seal“, kita tam pačiam koncernui priklausanti kompanija, yra itin gerai žinoma savo apsaugai nuo vandens skirtais produktais. Pakanka pasakyti, kad jos produktais padengti lieptai prie Niagaros krioklio.

Kaune „SHERWIN WILLIAMS“ koncerno įmonių dažais prekiauja UAB „Rekesa“ – oficiali koncerno atstovė Baltijos šalyse. Įmonės darbuotojai puikiai susipažinę su koncerno gaminių savybėmis. Todėl čia teikiamų konsultacijų kokybė yra tokio paties lygio, kaip koncerno gaminių kokybė.

 

„Shervin Williams“ produktai – verti išrankiausiųjų dėmesio:

 

Lakas „Minwax“

Tai poliuretanininis lakas vidaus patalpų medinėms grindims, gaminamas vandens pagrindu. Jis ypač atsparus, todėl labai tinkamas naudoti tose patalpose, kuriose intensyvus judėjimas. „Minwax“ lakas išdžiūva per 2-3 valandas, tad patalpą galima išlakuoti per vieną dieną. Lakas bekvapis, jis pasižymi pusiau matiniu paviršiaus blizgumu.

 

Akriliniai dažai metalui DTM

Tai akriliniai antikoroziniai dažai statybiniams ir pramoniniams objektams dažyti, jie tinka ir lauko, ir vidaus darbams. DTM dažai gali būti naudojami kaip gruntas, taip pat kaip gruntas ir dažai viename produkte. Šiais dažais galima dažyti plieno, galvanizuoto ar cinkuoto metalo, aliuminio, akmens paviršius, plytas, betoną, medieną ir gipskartonį. Rekomenduojama jais dažyti pastatus, įvairią techniką, elektros skydines, metalines konstrukcijas, vamzdžius, įkaistančius iki 140 laipsnių, rezervuarus, laivų konstrukcijas, valymo įrenginius. DTM dažai atsparūs cheminėms medžiagoms, greit džiūsta, saugo paviršių nuo rūdžių, drėgmės. Jie yra beveik bekvapiai. Dėl savo ilgaamžiškumo ypač tinka lauke esantiems paviršiams dažyti.

 

Gruntas metalui „Kem Kromik“

Tai alkidiniai gruntiniai antikoroziniai dažai, turintys labai mažą lakiųjų dalelių kiekį. Jie pagaminti modifikuoto alkido polimerų pagrindu, skirti plieno bei kitų metalų paviršiams dažyti. Gali būti naudojami kaip universalus gruntas prieš dažant aukštos kokybės dažais. „Kem Kromik“ dažai tepami storu sluoksniu, po jų galima dažyti epoksidiniais ir uretaniniais dažais. „Kem Kromik“ dažais galima dažyti esant +4 laispnių temperatūrai, jie priskiriami pramoninių dažų grupei.

 

Thompson‘s Waterseal

Šis produktas skirtas apsaugoti nuo vandens lakuotus ir dažytus medinius paviršius. Galima pasirinkti iš 5 skirtingų jo atspalvių. Thompson‘s Waterseal apsaugo nuo vandens, visiškai jo neįgeria. Šiuo produktu padengta mediena išlaiko natūralią spalvą, ji apsaugoma nuo puvinio, pelėsio bei ultravioletinių spindulių poveikio. Thompson‘s Waterseal gali būti naudojamas dengti paviršiams terasose, tvoroms, lauko baldams ir kitiems lauke esantiems mediniams paviršiams. Šis produktas naudojamas tik lauko darbams. Antru sluoksniu dengti reikia tik tada, jei norima ryškesnės spalvos, bet tai reikia daryti ne anksčiau kaip po 12 valandų po nudažymo. Jei laukiama lietaus per 24 valandas, Thompson‘s Waterseal naudoti nepatartina. Jo nereikia skiesti, visiškai jis išdžiūsta per mažiausiai 48 valandas. Norint uždažyti tirpiklį pagrindo dažais, reikia leisti paviršiui džiūti 30 dienų, o latekso pagrindu pagamintais dažais uždažyti nerekomenduojama.

Thompson‘s Waterseal galima dengti paviršius naudojantis teptuku, voleliu, purkštuvu arba panardinant. Paprasčiausia tai daryti sodo tipo purkštuvu.

RSS114
Follow by Email517
Facebook119
Facebook
YouTube58