Kokybė, verta Niagaros krioklio

Pasaulyje yra firmų, kurios gamina produktus išskirtinėms reikmėms. Kažkam reikia aprengti kosmonautus ar gaisrininkus, kažkas gamina maistą Antarktidos tyrinėtojams. Ne kiekvienas žinome, kad kai kuriuos iš tokio lygio gaminių galima įsigyti parduotuvėse ir Lietuvoje, ir jie nebūtinai kainuoja neprotingai brangiai.

Kas sieja Niagaros krioklį ir Aukso Vartų tiltą?
Atrodytų, kad tarp šių dviejų pasaulio stebuklų nėra jokio ryšio. Bet pabandysime išnarplioti šį kamuolį.
Prie Niagaros krioklio yra nemažai medinių terasų ir lieptelių. Krioklio-milžino keliami purslai medinius paviršius veikia nuolat, tad jų apsauga – nemenkas rūpestis aplinkos tvarkytojams. Mediena tokiais atvejais dengiama itin kokybiškomis dangomis.
Visai suprantama, kad kur kas pigiau dažyti labai kokybiškais dažais ir garsųjį Aukso Vartų tiltą San Franciske – dažant jį rečiau, išlaidos sudėtingiems darbams tikrai sumažėja.
Taip, abi šias vietas sieja būtent dažų gamintojas. Tai JAV koncernas „Sherwin Williams“. Tai Europoje šis vardas, kuriam jau 150 metų. dar mažai žinomas. O padarykite bandymą – pasakykite šį pavadinimą amerikiečiui. Jūsų laukia pagarbus „Yes“.
Koncerno gamintais dažais dengiami karo lėktuvai, laivai, automobiliai. „Sherwin Williams“ produktai verti išrankiausiųjų dėmesio, jų gamintojai grynai amerikietiškai skiria itin daug dėmesio ekologijai. Koncerno dažai labai populiarūs dažant medicinos įstaigų patalpas, įskaitant operacines, taip pat vaikų darželius, miegamuosius kambarius. „Sherwin Williams“ koncernas yra sukūręs specialią „Green Sure“ technologiją, užtikrinančią ekologiškumą, bet sykiu siūlančią ir koncerno gaminiams būdingus puikią kokybę bei ilgaamžiškumą.
„Sherwin Williams“ pasirūpina“ ir kitais gaminio aspektais – pavyzdžiui., jo tiksotropiniai dažai nenuteka ir savaime išsilygina, palengvindami dažytojo darbą.

Atstovauja „Sherwin Williams“ Baltijos šalyse
„Didžiuojamės, kad toks koncernas kaip „Sherwin Williams“ įvertino mūsų pastangas ir dabar laiko mus šeimos nariu – esame jo atstovai Baltijos šalyse, – sako Kauno UAB „Rekesa“ komercijos direktorius Edvinas Lauraitis. – Turime itin kvalifikuotus, energingus  specialistus, kurie sukaupę labai didelę patirtį.“
Pasak pašnekovo, „Sherwin Williams“ produktai yra unikalūs, jie pasižymi išskirtinėmis ekologinėmis savybėmis. „Sherwin Williams“ siūlomos garantijos – irgi nestandartinės.
„Kaip tik neseniai gavome du naujus amerikiečių gaminius. –  Vienas jų – mediniams paviršiams dengti skirta impregnuojanti danga „Water Seal Deck & House Oil Waterproofing Stain“. Pavadinimas sudėtingas, bet produktas vertas dėmesio: gamintojas suteikia 5 metų garantiją, kai  juo dažomi horizontalūs mediniai paviršiai – laiptai, tilteliai, terasos, žodžiu, vietos, per kurias daug vaikštoma. Jei dažomos vietos, kurioms nekliūva toks krūvis, garantija siekia net 15 metų. O tokios kokybės pasiekiama dengiant paviršių tik vienu sluoksniu.“
Šie vandens pagrindu pagaminti dažai yra praturtinti specialiu modifikuotu aliejumi, padedančiu dažams giliau įsigerti į medį. Saugojant gamtą, atsižvelgiant į ekologinius reikalavimus, lakių organinių junginių kiekis gaminyje minimalus. Produktas saugo medinius paviršius nuo vandens, pelėsio, ultravioletinių spindulių.
Medžiaga patogi naudoti – nuo rankų ją galima nuplauti vien šiltu vandeniu ir muilu.“
Dar vienas naujas „Sherwin Williams“ gaminys, kurį siūlo „Rekesa“, irgi labai amerikietiškas – tai vidaus paviršiams skirta dažytojų apsauginė juostelė „FrogTape“, sukurta naudojant „Paint Block“ technologiją. Ji skirta apsaugoti dažomų paviršių pakraščiams. Dažai po ja tiesiog negali palįsti – juostelė impregnuota ypač smarkiai absorbuojančiu polimeru, kuris reaguoja su akriliniais ir lateksiniais dažais, juos paversdamas želė. Taip savotiškai sukuriamas mikro barjeras, visiškai neleidžiantis patekėti dažams.        „Tam, kad pajustumėte amerikietišką požiūrį į kokybę, verta apsilankyti koncerno „Sherwin Williams“ interneto svetainėje www.rekesa.lt, – sako rinkodaros direktorius. – Čia yra įvairių forumų, galima gauti konsultacijas produktų naudojimo klausimais. Spalvas pasirinkti įmanoma ne tik svetainėje esančių palečių pagalba. Čia esama ir interaktyvių funkcijų, leidžiančių patiems kurti virtualių patalpų dizainą – dėlioti spalvas vienas prie kitų ir matyti, kaip įvairūs patalpos elementai atrodytų natūroje, nudažius juos įvairiais atspalviais“.
„Gaminiai įrodo, kad „Sherwin Williams“ tikrai siūlo aukščiausios kokybės produktus, – pokalbio pabaigoje pasakė komercijos direktorius Edvinas Lauraitis. –  Matome, kaip pas mus sugrįžta jais patenkinti klientai“.
„Rekesa“ siekia plėsti bendradarbiavimą  su dizaineriais, jų įmonės parduotuvėse laukia dovanos – „Sherwin Williams“ paletės.

RSS114
Follow by Email517
Facebook119
Facebook
YouTube58