“Harmony®”-ekologiški dažai Jūsų namų sienoms

Produkto aprašymas

JAV dažų gamybos koncerno „Sherwin – Williams“ istorija siekia beveik 150 metų, jo įmonėse visame pasaulyje dirba daugiau kaip 33 tūkstančiai žmonių. Koncerno pasididžiavimas – unikalios technologijos, iki minimumo sumažinančios kintamų organinių junginių koncentraciją gaminiuose. Ekologiški koncerno produktai su „Green Sure“ ženklu neturi neigiamo poveikio aplinkai, o jų dengiamumo savybės labai geros. Apie dažų kokybę liudija faktas, jog „Sherwin Williams“ produktais nudažytas legendinis Aukso Vartų tiltas San Franciske, jais dažomi karo lėktuvai, laivai, automobiliai. „Sherwin – Williams“ produktai verti išrankiausiųjų dėmesio.

Lietuvos rinką šiuo metu pasiekė naujas koncerno „Sherwin Williams“ produktas – lateksiniai matiniai patalpų vidui skirti dažai „Harmony“.

Jie ypač ekologiški. Tai silpno kvapo dažai, kurių sudėtyje nėra silicio oksido. Dėl silpno kvapo dažymo ir džiūvimo metu šie dažai puikiai tinka dažyti patalpoms, kuriose jau gyvenama.

„Harmony“ dažai atitinka griežtus JAV aplinkosauginius reikalavimus – JAV
„Green Building Council LEED-CI“ standartą. Šie dažai sukurti naudojant „Green Sure“ technologiją. Kintamų organinių junginių koncentracija
„Harmony“ dažuose lygi nuliui. Jie puikiai tinka vaikų ir net naujagimių kambariams, patalpoms, kuriose būna sergantys kvėpavimo takų ligomis žmonės. Šie dažai labai populiarūs dažant medicinos įstaigų patalpas, įskaitant operacines, taip pat vaikų darželius, miegamuosius kambarius. „Green Sure“ technologija užtikrina net tik ekologiškumą, bet ir puikią kokybę bei ilgaamžiškumą.

Aukščiausia kokybė, puikios dengimo savybės – tai neatskiriami „Harmony“ dažų bruožai. Prieš dažant, paviršių patartina dengti gruntu, kurio spalva artima dažų spalvai. Tada galima tikėtis tiesiog tobulos kokybės. Esant 50 procentų santykiniam oro drėgnumui ir 20 laipsnių temperatūrai, paviršių, nudažytą „Harmony“ dažais, paprastai galima liesti jau po valandos, o perdažyti – jau po 4 valandų.

Antipelėsiniai ir antimikrobiniai priedai: „Harmony“ dažų sudėtyje esantys priedai apsaugo jais išdažytus paviršius nuo pelėsių. Juose taip pat yra medžiagų, kurios stabdo mikrobų vystymąsi ant dažų plėvelės paviršiaus.

Mėgaukitės „Sherwin Williams“ produktų kokybe!

RSS114
Follow by Email517
Facebook119
Facebook
YouTube58