Aukščiausios kokybės produktai vidaus ir lauko darbams.

Vienas iš paskutiniųjų „Sherwin Williams“ gaminių – „Duration“ dažų linija,  bei naujausias produktas EMERALD kuriai suteikiama garantija visam gyvenimui. Šitos linijos analogų negali pasiūlyti joks kitas dažų gamintojas.

Fasadiniai dažai Duration Exterior

DURATION Exterior Latex Flat Coating. Tai aukščiausios kokybės visiškai matiniai vandens pagrindo dažai, patys sykiu ir gruntuojantys, vieno dengiamumo. Jie sukurti naudojant specialią akrilinę „Permalast“ technologiją, kuri leidžia dažyti lauko sąlygomis, kai temperatūra yra artima minusinei. Pagal šią technologiją pagamintas produktas turi daugiau akrilo kopolimerų, tai užtikrina 50 % didesnį atsparumą bei ilgaamžiškumą, nei geriausi kitų firmų fasadiniai dažai. Tad jie tikrai nepradės luptis ar šerpetoti. Šių dažų sluoksnis yra 70 procentų storesnis bei elastingesnis, tai suteikia jiems puikų atsparumą net ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Šių dažų sudėtyje yra fungicidų, jie apsaugo jais išdažytus paviršius nuo pelėsio.

Emerald dezutes photo

Emerald  – tai aukščiausios kokybės  dažai, vadinamasis JAV dažų rinkos  „Smarakdu ”. Jie skirti vidaus darbams, pagaminti latekso pagrindu. Šie dažai neturi analogų pasaulyje

savo atsparumu plovimui, suteikia paviršiams ilgai išliekantį gražų matinį atspalvį. Ypač atsparūs dėmėms, trinčiai ir įdrėskimams. Sudėtyje esantys priedai apsaugantys nuo pelėsio atsirad

imo. Dažai atitinka aukščiausią atsparumo drėgnam valymui, šveitimui

klasę. Šio produkto pristatymas rinkoje buvo savotiška revoliucija dažų pasaulyje, toks jis yra iki šiol.  Tai dažai neturintys analogų. Jie patogūs ir tuo, kad pasižymi silpnu kvapu. Geresnis dengiamumas ir spalvos tolygumas gaunamas prieš dažant paviršių padengiant atitinkamo atspalvio gruntu.

Gruntiniai dažai lauko bei vidaus darbams Multipurpose

Tai aukščiausios kokybės lateksiniai gruntiniai dažai. Šis gruntas uždažo net pačias nemaloniausias dėmes, jis pasižymi puikiu dengiamumu, tolygia spalva. Efektyviai dengia intensyvias spalvas. Lengvai dengiamas, greitai džiūsta, bei plaunamas vandeniu. Dažomas ant gipso, betono, gipskartonio, pvc plokščių, plytinių ir akmeninių plytelių, taip pat ant anksčiau dažytų paviršių, plastiko, stiklo, galvanizuotų metalų.

Tinkamas lauko bei vidaus darbams. Gali būti naudojamas po lateksiniais, aliejiniais dažais, ir taip pat po epoksidiniais dažais.

UAB Rekesa dažais prekiauja savo parduotuvėse Kaune ir Vilniuje bet daugumoje prekybinių centrų visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba patyrę profesionalai, kurie gali suteikti kompleksišką savo srities konsultaciją.

RSS114
Follow by Email517
Facebook119
Facebook
YouTube58