Pramoninis medienos dažymas

[vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_single_image image=“595″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ img_size=“200×330″][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]Pramoninis medienos dažymas (dailylenčių, apkalos,  tvoros  lentų ir kita mediena ) – tai įvairių medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga. Pramoninis dažymas, priešingai nei dažymas rankomis, paviršius padengia tolygiai vienodu sluoksniu, kiekvienas sluoksnis yra visiškai išdžiovinamas ir tik tuomet dažomas kitas. Toks dažymo būdas ne tik padeda išvengti paviršiaus išvaizdos broko tikimybės, bet ir padidina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat pramoninis dažymas turi didelį privalumą dažant žiemą, nes dažoma yra ceche. Tai padeda išvengti sezoniškumo bei tiesioginio medienos kontakto su neigiamu atmosferos poveikiu dažymo metu(karščiu, šalčiu, drėgme).

Dažome aukštos kokybės, visoje Europoje gerai žinomais dažais RELIUS (Vokietija)  – Sherwin Williams ( JAV) . Galime nudažyti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva.

Galime pasiūlyti įvairių dažymo variantų atsižvelgiant į Jūsų galimybes bei poreikius.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_button2 title=“Kainininką galite rasti čia.“ style=“rounded“ color=“black“ size=“md“ link=“url:http%3A%2F%2Fwww.rekesa.lt%2Fweb%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F06%2FPRAMONINIS-LENTU-DAZYMAS.pdf||“][/vc_column][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis: Mob.: +370 674 71 828[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]